Schudłam 15 Kg Na Diecie Kopenhaskiej – Ćwiczenia Dla Ładnej Sylwetki – Codzienne Ćwiczenia Upiększające

Schudłam 15 Kg Na Diecie Kopenhaskiej

Dieta Kopenhaska Ile Schudłyście ForumZalecenia dotyczące postępowania przy biegunce zmieniły się od czasów, gdy sami byliśmy dziećmi. Nie stosuje się obecnie leków zatrzymujących wypróżnienia, herbatek ziołowych, głodówek ani specjalnej diety . Nie potrafię schudnąć , czy coś ze mną jest nie tak? Jak wymieniać produkty w diecie kopenhaskiej? W internecie znajduje się mnóstwo jadłospisów diety kopenhaskiej, w większości są one pełne rażących błędów, co – szczególnie w przypadku tak restrykcyjnej diety , jaką jest – może zniweczyć cały wysiłek odchudzania. Dołożyliśmy wszelkich starań, aby poniższy jadłospis był możliwie dokładny i precyzyjny. Schudnij w 13 dni. Dietę Kopenhaską można nazwać najszybszą dietą na świecie. Charakterystyka diety kopenhaskiej Osoby, które chcą pozbyć się nadmiaru zbędnych kilogramów z całą pewnością nie mogą narzekać na brak diet, które pozwolą im osiągnąć zamierzony cel w maksymalnie krótkim czasie. Warto się zastanowić czy dieta kopenhaska jest zarówno skuteczna, jak i bezpieczna dla naszego organizmu.

Dieta kopenhaska – efekty Dieta kopenhaska zwana również czasem jako duńska cechuje się tym, że możemy liczyć na naprawdę szybkie efekty. Ma pomóc w szybkiej utracie wagi i zwiększyć tempo przemiany materii. Niezależnie od tego, co będziesz jeść po zakończeniu diety , zwolennicy tego programu twierdzą, że dodatni wpływ na metabolizm będzie utrzymywał się aż do dwóch lat. Oryginalna dieta kopenhaska jest katorżnicza i nie ma przebacz. W tej diecie nie ma mowy o jakichkolwiek podmianach – gat. Dieta 1500 kcal / jadłospis DZIEŃ 4 W moim jadłospisie znajdziecie 5 posiłków dziennie + ewentualna przEKOnseczka 😀 + dużo wody i herbat ziołowych. Będę dodawać codziennie moje kolejne dni z jadłospisem na 1500 kcal. Dieta kopenhaska – 13 dni do idealnej sylwetki Befsztyk – charakterystyczne danie Najczęściej powtarzającą się potrawą podczas diety kopenhaskiej jest befsztyk. Oprócz kwestii zdrowotnych dieta kopenhaska jest bardzo monotonną dietą, co znacznie utrudnia wytrwanie na niej do końca. Duże ryzyko wystąpienia po kuracji efektu jo-jo.

Prawdziwa

Dieta Kopenhadzka Plan DietyDieta Kopenhaska w ostatnim czasie bije rekordy popularności. Główną jej zaletą jest jedynie trzynastodniowe stosowanie się do ściśle określonego i narzuconego jadłospisu. Zalet diety kopenhaskiej jest niewiele. Jedną z nich jest to, że trwa jedynie trzynaście dni. Dieta kopenhaska jest najtrudniejsza na początku, gdyż trzeba znacznie ograniczyć ilość spożywanych kalorii. Po kilku dniach, organizm przyzwyczaja się do ograniczeń i dochodzi do stanu ketozy, podczas której zaczyna odżywiać się ciałami ketonowymi, a nie glukozą. Jest bardzo drastyczną dietą, gdyż w ciągu dnia otrzymuje się na niej mocno zredukowaną podaż energetyczną, z tego powodu można ją stosować tylko raz na 2 lata, i to o ile jest się zdrową osobą. Dieta ta zakazuje nawet żucia gumy balonowej, a dokładnie wyznaczony czas posiłków i ich obfitość należy koniecznie przestrzegać, jeśli naprawdę chce się osiągnąć dobre rezultaty. Efekty jakie da Dieta kopenhaska są bardzo szybko zauważalne. Zawsze zdarza się wyjątek od reguły, ale mimo wszystko na pusty żołądek nie polecam np.

Na kopenhaskiej w zaleceniach odradzają gumę – nie wiem czy to z powodu wzmagania uczucia głodu przy i tak restrykcyjnej dziecie czy z powodu zawartości nadprogramowych kalorii. Zdrowotność, praktyczność, działanie Zdrowotność. Dieta kopenhaska jest jedną z najbardziej niedoborowych (we wszystkie składniki odżywcz i niskokalorycznych diet. Dieta kopenhaska, nazywana również dietą trzynastodniową lub szwedzką, jest dietą niskowęglowodanową i niskokaloryczną, a w praktyce bardzo restrykcyjną i monotonną. Pozwala ona nie tylko na szybką utratę wagi (5-20kg), ale pomaga również w uregulowaniu procesów metabolicznych i wyzbyciu się nieprawidłowych nawyków żywieniowych. Pytanko takie jak w temacie. Nie zdążyłem dzisiaj kupisz szpinaku a jutro do godziny 14 nie bede miał czasu kupić i przyrządzić go. Jeśli po dwutygodniowym reżimie wróciła do starych nawyków, to się nie dziwie. Tak będzie z każdą super dietą, nawet south beach. Jakkolwiek przejdźmy do samej diety kopenhaskiej. Atoli trzeba uważać, dlatego że ekspresowo jest dozwolone przybrać na wadze.

Realność Diety Kopenhaskiej

Efekty Diety KopenhaskiejOprócz tego dieta kopenhaska należy do diet wybitnie skutecznych, bowiem w bardzo krótkim czasie jej trwania, czyli tylko przez 13 dni, pozwala zgubić nawet 20 kilogramów! Dieta kopenhaska cechuje się bardzo dużą restrykcyjnością, co na pewno powinieneś wziąć pod uwagę, zanim podejmiesz jej stosowanie. Jeśli chcesz wytrwać z tą dietą, pamiętaj, że jadłospis w diecie kopenhaskiej jest ściśle ustalony i nie można włączyć do niego żadnego produktu spoza listy. Dzień 5, 12 (Dni bez kawy) Śniadanie : 1 duża starta marchewka z sokiem z cytryny Obiad : 1 duża (300 g) chuda gotowana ryba (pstrąg, dorsz lub sol z sokiem z cytryny. Trwa 13 dni i ma, według jej twórcy, poprawić przemianę materii i uregulować metabolizm.

Polega na ścisłym przestrzeganiu zaleconego jadłospisu przez trzynaście dni, stąd jej inna nazwa – dieta trzynastodniowa.Głównemu ograniczeniu podlega spożycie węglowodanów, czyli pieczywa, kasz, ryżu i makaronu, oraz tłuszczów. Dieta kopenhaska jest bardzo restrykcyjna; każde odstępstwo może zniweczyć efekt podane posiłki należy spożywać o stałych porach, ostatni posiłek raczej nie później niż o godzinie 1 Przykładowe pory posiłków: śniadanie – 9, obiad – 13-14, kolacja – 1. Naukę SAMOKONTROLI – żadna inna dieta nie nauczy nas takiej kontroli nad pazernością , obżarstwem i łasuchowaniem niż ta Dieta ta ma sens TYLKO I WYŁĄCZNIE kiedy ściśle trzymamy się jadłospisu – najmniejsza modyfikacja diety powoduje jej natychmiastowe zakończenie. („Trzynastka") to kuracja bardzo rygorystyczna, ale bardzo krótka. Opiera się na siedmiu powtarzających się jadłospisach, których celem jest przyspieszenie przemiany materii na zawsze.

W pierwszym dniu zakłada spożywanie na śniadanie takich składników jak kubek czarnej kawy z kostką cukru i to wszystko. Następnie mamy obiad, podczas którego możemy spożyć dwa jajka na twardo oraz szklankę gotowanego szpinaku lub też brokułów oraz pomidor. Dieta Kopenhaska to bardzo rygorystyczna dieta , która ma za zadanie przyśpieszyć przemianę materii oraz zredukować nawet kilkanaście kilogramów. Dieta trwa jedynie 13 dni, jednak już w tym czasie można schudnąć nawet do 15 kg. Zwana jest też jako dieta kopenhadzka, dieta szwedzka lub dieta 13 dniowa.Jest to bardzo restrykcyjna dieta , która może być stosowana tylko 13 dni właśnie z uwagi na zalecenia jej stosowania. Dieta ta dostarcza nam od 500 do 900 kcal, ale dzięki temu możemy zrzucić do 10kg w ciągu tych 13 dni.

2 Dzień Diety Kopenhaskiej

Zdrowie odchudzanie szybka dieta jak schudnąć szybko dieta kopenhaska Od wielu lat cierpisz na nadwagę i masz wrażenie, że zbędnego tłuszczyku pomógłby Ci się pozbyć wyłącznie chirurg? Zupełnie wykluczone jest podjadanie pomiędzy posiłkami. Zakaz uprawiania sportu ; Pomimo, że na ogół dieta idzie w parze ze sportem to jednak jest tutaj wyjątkiem. Jeżeli jest przeprowadzana >>z głową<< i po jej zakończeniu nie wracamy drastycznie do starych nawyków żywieniowych, to daje to rezultaty. Bardzo ważne jest, aby jak najwięcej pić płynów, to można uniknąć zawrotów głowy i krwawienia z nosa. Dieta kopenhaska zakłada spożycie trzech posiłków dziennie, przy czym śniadanie zwykle składa się jedynie z dawki cukru oraz kubka ciemnej kawy. Kolejność dni jest ścisłe ustalona i nie należy ich zmieniać.

13 dniowy plan Diety kopenhaskiej: Dzień 1 i dzień 8 Na śniadanie: kubek kawy z kostką cukru. Na obiad: 2 jajka na twardo, szpinak gotowany i 1 pomidor. Po 10 latach para zobaczyła swoje zdjęcia ze ślubu i postanowiła odnowić przysięgę małżeńską. 34-Letnia Janice i 36-letni William Robertson postanowili schudnąć , gdy mężczyzna usłyszał druzgocącą diagnozę od lekarza. Jogger czy w diecie kopenhaskiej można czymś zastąpić szpinak? A jeśli nie to jak go przygotować aby był smaczny dla osoby która go nie lubi.


Dieta Kopenhaska – jadłospis Z założenia dieta ta ma trwać 13 dni (nie krócej i nie dłużej) i już rozpoczynając stosowanie diety , wiemy jak będzie wyglądał każdy posiłek.
Może się to zdawać monotonne, ale taka jest idea tej diety . Kolacja: befsztyk wołowy, 5 liści sałaty i 5-8 różyczek brokułu; Aby ryba była smaczniejsza można doprawić ją do smaku ziołami. Dieta kopenhaska i jadłospis w jej trakcie może zawierać odrobione przyjemności;) Dieta kopenhaska jadłospis – dzień 6 i 13 oraz. Dietę kopenhaską należy stosować przez 13 dni, ani dnia więcej, ani mniej. Dieta prowadzi do zwiększenia przemiany materii, działa jeszcze po zakończeniu 13-dniowego okresu kuracji, stąd bez obawy, że znowu przytyjemy, możemy powrócić do normalnego sposobu odżywiania. Opis diety KawaDieta kopenhaska (dieta 13), określana również jako „kopenchadzka" bądź „kopenhadzka", ma bardzo rygorystyczne zasady, których należy przestrzegać przez dokładnie 13 dni i dlatego też nadaje się tylko dla ludzi z silną motywacją.

Ucie Gumy Na Diecie Kopenhaskiej

Różnica z spożywanym limicie kalorycznym będzie wynosiła około 500 kcal. Proponowane diety na wychodzenie z wersji kopenhaskiej to dieta plaż południowych, dieta Dukana, czy dieta 1000 kalorii. Dieta kopenhaska – jeden z najbardziej kontrowersyjnych sposobów odchudzania. Poznaj opinie zarówno zwolenników, jak i przeciwników diety kopenhaskiej. Znana także jako dieta szwedzka lub dieta trzynastodniowa – wzbudza wiele kontrowersji. Z jednej strony jest bardzo skuteczna i dość szybka (7-20 kg w 13 dni), z drugiej – narzuca drastyczne ograniczenia względem spożywanych pokarmów. Daje spektakularne efekty u osób otyłych lub z dużą nadwagą. W ciągu niespełna dwóch tygodni można stracić do 14 kg masy ciała. Czarne Oliwki Właściwości Jakie właściwości ma czarna oliwka? Bardzo wysoka zawartości witaminy E Zawierają również witaminę C, A oraz witaminy z grupy B Właściwości przeciwbakteryjne i przeciwgrzybicze Są kaloryczne – jeden kilogram to ponad 1 000 kalorii Obniżają ciśnienie krwi Obniżenie ryzyka.

Ciężka praca powoduje, że efekty są piorunujące. Wyobraźmy sobie, że średnia utrata wagi przy zastosowaniu się do tej właśnie techniki odchudzania to 6-8 kg. Dieta kapuściana – szczegółowy opis Dieta kapuściana ( dieta szwedzka, dieta kalifornijska,dieta kanadyjska ) – w Polsce stała się niezwykle znana dzięki plotce, że to właśnie dzięki niej Aleksander Kwaśniewski w krótkim czasie pozbył się zbędnych kilogramów. W oryginalnej diecie kopenhaskiej nie ma mowy o SAŁATCE OWOCOWEJ! Śniadanie – 1 duża, starta marchewka z cytryną b. Następne 2tygodnie i spadłem do 86kg. Potem był wyjazd na wakacje, jedzonko, piwsko i stała waga została na 92-3kg. Wymyśliła sobie, że zastosuje jakąś dietę kopenhaską. Podobno szybko się na niej chudnie i z tego co mi mówiła została wymyślona w szpitalu przez lekarzy, więc jest bezpieczna.

Oryginalny Jadłospis Diety Kopenhaskiej

Grasz o wysoką stawkę do 15 kilogramów mniej w ciągu zaledwie 13 dni. Przygotuj się na głód, zmęczenie i monotonny jadłospis. Dieta kopenhaska określana jest jako trzynastodniowa droga do raju. Pozwala zgubić nawet 10 kilogramów. Przygotowanie: Umyj i pokrój drobno pieczarki. Mrożony lub świeży szpinak duś w garnku wraz z kostką rosołową oraz pieczarkami. Dieta Dukana – ile schudłyście??, Rodzina i dziecko – Forum Gdańsk, Gdynia, Sopot. Porozmawiaj o aktualnych problemach i radościach mieszkańców Trójmiasta. Dieta norweska jest dość rygorystyczną dietą, ale jak zwykle bywa w tych przypadkach, bardzo sktuteczną. Dieta norweska pozwala w ciągu 14 dni schudnąć 10 kg.

Witaj,nic nie piszesz ile masz wzrostu i w jakim wieku jesteś,napisz coś więcej Ja byłam na diecie kopenhaskiej,przeszłam całą, schudłam 5 kg,najwięcej w pierwszym tygodniu, a po diecie zaserwowałam sobie 2 tygodniowy przestój wagi,pomimo tego,że mało jadłam- przeszłam na dietkę 1000- 1200 kcal. Dieta kopenhaska to dieta bardzo restrykcyjna i jednocześnie mało urozmaicona. Ujmując w skrócie, polega na spożywaniu 3 posiłków dziennie – śniadania, lunchu i obiadu. Ja na pewno nie rozpocznę z Tobą diety kopenhaskiej. Zmęczenie, osłabienie i szybki powrót do poprzedniej wagi, do którego dochodzą zrzucone kilogramy. Dieta kopenhaska (trzynastodniowa, szwedzka, kopenhadzk dokładny jadłospis, praktyczne wskazówki, zasady oraz przeciwskazania do stosowania diety Dieta Kopenhaska, jadłospis i efekty stosowania diety 1. Dieta Kopenhaska – 13 dni do idealnej sylwetki Dieta kopenhaska – trzynastodniowa dieta cud, czy może jedynie złudna nadzieja na szybkie odchudzanie? Poznasz u nas zasady oraz jadłospis diety kopenhaskiej, dowiesz się jak naprawdę wygląda trzynastodniowe odchudzanie . Jajka można ugotować na miękko lub na twardo. Można również podsmażyć na patelni z nieprzywierającą powłoką bez tłuszczu, jednak smażone tracą wiele wartościowych składników.

Czym Zastąpić Befsztyk W Diecie Kopenhaskiej

Zapraszamy na szybki konkurs -> Dlaczego dieta kopenhaska? W odpowiednim wieku – kuracja ta nie jest przeznaczona dla osób starszych, których organizm jest już za słaby, a także dla dzieci i młodzieży – ich organizm dopiero się rozwija, i potrzebuje zbalansowanej diety oraz witamin, których za mało jest w diecie kopenhaskiej. Dieta Kopenhadzka (Kopenhask – gotowy plakat z jadłospisem do przypięcia na lodówce! Pobierz bezpłatnie plik, wydrukuj (najlepiej na kolorowej drukarc, przypnij na lodówce i stosuj dietę przez 1. Dzień 1+8 Śniadanie: 1 kubek czarnej kawy z 1 kostką cukru Lunch : 2 jajka na twardo, gotowany szpinak, 1 pomidor Obiad : 1 duży befsztyk, sałata z olejem i cytryną DZIEŃ 2+9 Śniadanie: 1 kubek czarnej kawy z 1 kostką cukru Lunch: 1 duży befsztyk, sałata z olejem i cytryną, 1 świeży owoc. Trzeba się ściśle trzymać odgórnie ustalonego programu żywieniowego – jeśli sięgnie się choćby po gumę do żucia „na boku", dietę natychmiast należy przerwać, a powtórzyć ją można dopiero po dwóch latach. Jak widać na przykładzie 6 z 13 dni posiłki w diecie kopenhaskiej prezentują się dość montonnie. Na dodatek każde śniadanie składa się z filiżanki kawy, co nie jest najlepszym rozwiązaniem, biorąc drażniące działanie kawy na pusty żołądek. Potem bywa jeszcze trudniejsza walka o utrzymanie wagi do której tak ciężko dążyliśmy.

Tak naprawdę jest to również ciężki i skomplikowany czas. Sprawdź zasady i efekty diety kopenhaskiej i przekonaj się czy warto zastosować ją we własnym planie. Dieta kopenhaska znana jest jako dieta duńska lub dieta trzynastodniowa (ze względu na czas jej stosowani. Dieta kopenhaska jest jedną z nielicznych diet, które pozwalają tak szybko pozbyć się nadmiarowych kilogramów. Wiąże się to jednak z mnóstwem wyrzeczeń i dyscypliną, ponieważ dzienna dawka dostarczanych wraz z posiłkami kalorii wynosi zaledwie 500-800 kcal. Najbardziej dokładny i precyzyjny jadłospis diety kopenhaskiej w internecie. Hej wszystkim odważniakom, którzy zdecydowali się podjąć wyzwanie! 7 dzień: śniadanie – goraca herbata obiad – dużu kawałek mięsa, mały owoc kolacha – normalna kolacja bez diety , ale bez przesady Od 8-go do 13-go dnia powtarzamy dietę, od 1-go dnia od początku.

Opinie Diety Kopenhaskiej

Dieta kopenhaska czy kopenhadzka należy do najbardziej rygorystycznych diet. Można ją znaleźć również pod nazwami: dieta Duńska, Szwedzka, 13-dniowa lub Mayo. Posiłki na diecie Kopenhaskiej są proste. Nie wymagają poświęcenia większego czasu. Nie wiem dokladnie ile tluszczu wegli spozywam w ciagu doby bo dieta zostala mi nazucona jem 5 posilkow dziennie w tylko w dwuch z nich jest tluszcz pozostale to warzywa gotowane na parze nie doprawiane i platki owsiane na wodzie,z bialek to piers z kurczaka,dorsz,tunczyk,bialka jajek. Diety kopenhaskiej nie powinny też stosować kobiety w ciąży i matki karmiące.

W przypadku diety kopenhaskiej ciężko mówić o zaletach, ponieważ jest ich niewiele, a w zasadzie tylko jedna- krótki czas jej trwania. Dieta kopenhaska niekiedy nazywana jest duńską. Cechuje się określonym czasem trwania – czyli trzynastoma dniami. Geneza diety W różnych serwisach internetowych związanych z odchudzanie m i zdrowiem pojawia się wiele informacji na temat diet. Pod hasłem: dieta kopenhaska skuteczność kryją się artykuły z odpowiedziami na pytanie, czy dietę kopenhaską naprawę warto stosować. Wtedy na obiad zaplanowane mogą być dwa jajka gotowane z pomidorem, brokułami lub szklanką szpinaku.

Podczas stosowania diety kopenhaskiej należy wypijać nie mniej niż 2 litry wody dziennie. Chodzi nie tyle o zmianę całego swojego stylu życia, ale raczej o działania mające na celu podtrzymanie uzyskanej wagi i doprowadzenie do stanu równowagi w organizmie – ma to na celu m.in. Zabezpieczenie się przed efektem jojo, który przy tak radykalnych dietach jak dieta kopenhaska występuje nad wyraz często. Podczas diety kopenhaskiej możemy przyjmować preparaty witaminowe. Można zmieniać kolejność obiadu i kolacji w ramach tego samego dnia. Dieta kopenhaska Szczegółowy plan posiłków DZIEŃ 1 i 8 Śniadanie: 1 kubek kawy, 1 kostka cukru Obiad: 2 jajka na twardo, gotowany szpinak 100g, 1 pomidor Kolacja:1 duży befsztyk, sałata z olejem i cytryną 150g DZIEŃ 2 i 9 Śniadanie:1 kubek kawy,1 kostka cukru Obiad:1 duży befsztyk, sałata z olejem i cytryną 150g.

Oryginalna Dieta Kopenhaska

Nie dostarcza organizmowi wszelkich niezbędnych składników odżywczych. Jeśli będziemy ją praktykować przez 13 dni, nie grożą nam poważne problemy medyczne (o ile przejdziemy później na bogaty w witaminy, minerały i mikroelementy program żywieniowy). Indywidualna i skuteczna dieta dla Ciebie. Sprawdź nasz sposób na odchudzanie . (Szwedzk Ta kontrowersyjna dieta ma dwie niezaprzeczalne zalety: reguluje przemianę materii i kurczy się na niej żołądek. Dania, które proponuje, nie są skomplikowane ani długotrwałe w przygotowaniu. W przeciwnym razie dietę kopenhaską należy przerwać i wrócić do niej po trzech miesiącach. Gwarantuje skuteczne odchudzanie , pod warunkiem że będziemy ściśle przestrzegać jadłospisu i stosować się do określonych zasad. Jest rodzajem systemu żywienia o ściśle określonych regułach, dotyczących ilości spożywanych kalorii , produktów jakie można spożywać, ilości posiłków oraz godzin w jakich powinno je się spożyć. Choć nie zyskała takiej popularności jak choćby dieta Dukana, to jednak wzbudza wiele emocji, a sieć zalewa wiele opinii na temat tej diety .

Dla Was zebraliśmy najciekawsze opinie o diecie kopenhaskiej. Diety zalecające ścisłe przestrzeganie ustalonego jadłospisu, tak jak dieta Kopenhaska, odnoszą krótkotrwałe sukcesy, bo znacznie łatwiej jest stosować się do zaleceń przez krótki czas (w tej diecie 13 dni), niż na stałe zmienić sposób odżywiania się. Jak schudnąć 10 kg w 2 miesiące. Im więcej czasu planujemy przeznaczyć w celu schudnięcia 10 kilo, tym lepiej. "biodro za mgłą i książka na C*PCE". Spaprana w Photoshopie Godlewska znowu żenuje. Sekrety Diety > Czytelnia > Pytanie do dietetyka > Co dalej po diecie kopenhaskiej? Co dalej po diecie kopenhaskiej? ma ścisłe określone zasady, których trzeba bardzo dokładnie przestrzegać. Trwa 13 dni, a zestaw posiłków jest z góry określony.

Dieta Kopenhadzka Ile Sie Chudnie

Dieta norweska przyspiesza przemianę materii. W diecie norweskiej ograniczamy użycie soli do minimum, a najlepiej w ogóle jej nie używać. Chodzi przecież o to, żeby cieszyć się dobrym zdrowiem przez całe życie, a nie przez 5, 7 lub 14 dni. Potraktuj dietę, jako sposób odżywiania, a nie chwilową zmianę nawyków kulinarnych. Pobierz bezpłatnie plik, wydrukuj (najlepiej na kolorowej drukarc, przypnij na lodówce i stosuj dietę przez 13 kolejnych dni!

Mimo iż lekarze i specjaliści żywienia zalecają zrównoważoną dietę i większą aktywność fizyczną jako najlepszy i najzdrowszy sposób na zrzucenie zbędnych kilogramów, a także ostrzegają, że optymalne tempo chudnięcia to utrata jednego kilograma na tydzień, mało kto stosuje się do tych zaleceń. Dieta 1200 kcal już jest dietą, która jest trudna. Ale nikt nie mówi, że dostarcza jeszcze mniej kcal. Trwa 13 dni, podczas których przemęczysz się z restrykcyjnymi założeniami diety , a po tym czasie piękny i młody będziesz cieszyć się zgrabną figurą bez efektu jojo. Czym doprawic ten szpinak i w ogole jak go zrobic zeby był jadalny?:). W czasie trzynastodniowej diety kopenhaskiej należy trzymać się ściśle jadłospisu.

Musisz jeść trzy razy dziennie. W diecie kopenhaskiej tej należy przez 13 dni stosować z góry ustalone menu. W ciągu dnia należy spożywać trzy posiłki – pamiętając przy tym, że obiad trzeba zjeść między 1. Jadłospis na pierwsze 7 dni diety znajdziesz poniżej. W pierwszym dniu diety norweskiej podstawą wszystkich posiłków są jajka.